Která z nás nikdy nestála před přeplněnou skříní s myšlenkou, že nemá nic na sebe? Pojďme se podívat na to, jak efektivně vytřídit nepotřebné módní kousky, a jak je dále smysluplně využít.
Nás, které máme silnější stehna, to trápí každý rok s příchodem horkého letního počasí. Bolestivé odřeniny a opruzeniny v oblasti vnitřní strany stehen dovedou nošení šatů a sukní pořádně znepříjemnit nebo od něj zcela odradit. Máme pro vás ale snadné řešení - mrkněte na naši recenzi bandaletek, pásků na stehna, které je účinně ochrání! A přitom krásně vypadají. :-)
Poradíme, jak správně vybrat punčocháče či punčochy s ohledem na jejich označení "DEN".
Hýří všemi barvami, jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a můžeme vám slíbit, že v nich na ulici nikoho jiného nepotkáte. Virivee jsou punčocháče pro holky, které baví design a originalita.
Ruku na srdce, je jasné, že zrovna tenké silonky nejsou zrovna kouskem oblečení, který by vydržel několik let. Při správné péči jejich životnost však můžete snadno prodloužit! Inspirujte se v našem článku. Poradíme, jak silonky prát, sušit, a starat se o ně.