Recenze: bandeletky - účinná vychytávka na odřená stehna

Nás, které máme silnější stehna, to trápí každý rok s příchodem horkého letního počasí. Bolestivé odřeniny a opruzeniny v oblasti vnitřní strany stehen dovedou nošení šatů a sukní pořádně znepříjemnit nebo od něj zcela odradit. Máme pro vás ale snadné řešení - mrkněte na naši recenzi bandeletek, tedy pásků na stehna, které je účinně ochrání! A přitom krásně vypadají. :-)

Už se nemusíte v letních parnech nutit do punčocháčů anebo sprejovat stehna deodorantem. Máme pro vás praktičtější řešení - bandeletky jsou elastické pásky se silikonovými proužky v hladkém či krajkovém provedení. Na šířku mají něco okolo 15 cm a pod oblečením jsou v podstatě neviditelné

Bandelettes pro vás dovážíme od originálního výrobce z USA. Vybrat si můžete z 5 velikostí a momentálně ze 4 modelů: svůdné a šik krajkové Onyx černé, krajkové Onyx a Dolce tělové, pro stoprocentní komfort model Unisex tělové, které jsou vhodné též pro pány a na nošení jsou nejpohodlnější.

Ozkoušeli jsme je za vás. A výsledek?

Stručně a jasně, já už bez bandeletek v létě ven nechodím. :-)

Nejprve jsem si krejčovským metrem změřila stehna v nejširším bodě (podrobný návod pro správné měření naleznete níže). Jelikož jsem naměřila 62 centimetrů, sáhla jsem po velikosti B. A protože jsem chtěla, aby byly co nejnenápadnější (pro případ, že by mi přeci jen vykoukly zpod sukně), vybrala jsem si krajkové béžové "Onyxy", které můžete vidět detailně na fotkách níže. :-)

Ihned jsem byla velice mile překvapená tím, jak dobře drží. Silikonové pásky dovedou bandeletky doopravdy udržet tam, kam je umístíte, aniž by vás škrtily. Jen si dávejte pozor, abyste je neoblékala příliš těsně pod zadek - v takovém případě by se mohly důsledkem pohybu rolovat.

Ukázka balení:

Bandeletky Onyx Béžové - Ukázka baleníBandeletky Onyx Béžové - ukázka balení zezadu

Model Onyx je vyroben z moc hezké a velmi ženské matné krajky s drobnými detaily (vzor květin). Při nošení jsou opravdu diskrétní a pokud by vám přeci jen vykoukly zpod šatů, tak to nevadí :-) 

Rozbalené bandeletky (Bandelettes Onyx tělové)Bandeletky jsou vyrobeny z nádherné a příjemné krajky s drobnými detaily. V tělovém provedení jsou velmi diskrétním doplňkem.

Z vnitřní strany jsou podél horního a spodního lemu upevněny silikonové proužky (široké přibližně 1 cm). Jsou zcela průhledné a při nošení nejsou vidět:

Bandeletky - Z vnitřní strany jsou upevněny silikonové proužky.Bandeletky na noze pěkně drží i po několika hodinách nošení.

Pokud dodržíte pokyny k údržbě (vizte níže) a pokud sáhnete po správné veikosti, budou vám bandeletky přinášet úlevu minimálně po několik dlouhých měsíců nošení. Tak hurá do šatů! :-)

Poznámka 1: Tato vychytávka není určena pouze pro baculky! To, co tento problém způsobuje, je v první řadě "stavba" našich stehen a absence "thigh gap", tedy oné "vysněné" modelkovské mezery mezi stehny. I štíhlé ženy, například ty s postavou ve tvaru přesýpacích hodin, mohou odřeniny trápit - pro ty tu máme velikosti A a B.

Poznámka 2: Měla jsem též možnost srovnat tyto originální pásky s neoriginálními produkty z Asie, které byly sice výrazně levnější, ale svůj účel příliš neplnily. Jednak se většinou vyrábí v nevyhovujících velikostech, za druhé mívají jen jeden silikonový, méně kvalitní pásek. Oproti originálním bandeletkám jsou také méně elastické.

Často se nás ptáte...

 • Nebudou se bandeletky rolovat? Drží na místě?
  Nebojte, drží! Bandelettes originál jsou opatřeny silikonovými pásky, jedním podél horního lemu, druhém podél spodního. Pokud by se stalo, že by se rolovaly, je to způsobeno tím, že je máte nasazené příliš těsně pod zadkem. Zkuste je tedy nosit lehce níž. Nesjíždějí ani pokud se zrovna hodně potíte.

 • Z jakých velikostí si mohu vybrat?
  A: 53-58 cm
  B: 58-63 cm
  C: 63-68 cm
  D: 68-73 cm
  E: 73-78 cm
 • Jak mám zvolit správnou velikost?
  Stehna si změřte v jejich nejširším bodě, krejčovským, tedy ohebným metrem. Měřte se zásadně ve stoje a bez oblečení. V tomto videu přesně uvidíte, jak při měření postupovat. 
 • Pokud je obvod mého stehna na rozhraní mezi 2 velikostmi bandeletek, kterou mám zvolit?
  Volte jednoznačně menší velikost. Bandeletky jsou elastické a drží lépe, pokud jsou spíše natěsno. Škrtit vás nebudou.
 • Jak je mám prát?
  Ručně, ve vlažné, maximálně 30° vodě. Používejte jen malé množství pracího prášku (ideálně gelu) a nechte volně oschnout na vzduchu (nedávejte do sušičky). Tím zabráníte poškození silikonového proužku.
 • Jedná se o originál? Jak poznám, že jde o originální zboží?
  Bandeletky pro vás dovážíme ze Spojených států od výrobce Bandelettes. Tento produkt je patentovaný. Originál poznáte například dle balení (vizte obrázky výše) a dle toho, že každý pásek je opatřen 2 silikonovými proužky. Za kvalitu a originalitu námi dodávaného zboží ručíme!

U nás jsou Bandelettes přichystány k okamžité expedici - za cca 2 pracovní dny mohou být u vás.

Vyzkoušíte? :-) V případě jakýchkoli dotazů jsme tu pro vás!

Přejeme vám krásné jarní dny!

Související produkty

Přečtěte si také: