Virivee - novinka pro náročné

S přicházejícím jarem do našeho skladu dorazila i jedna opravdu vymazlená novinka pro ty náročnější z vás. Z nádherné Budapešti jsme pro vás dovezli limitované množství ručně vyráběných punčocháčů od designové značky Virivee. Zamilujete si je tak jako my? ❤️

Na konci ledna jsme si udělali výlet do mojí milované Budapešti, metropole, která jako by si vzala to nejlepší z Vídně, Prahy, Londýna, a přidala k tomu nezaměnitelný východoevropský temperament. Čím si vás Budapešť ale získá, je snad hlavně to, jak si místní dovedou užívat života. Plnými doušky. Jednoduše se umí bavit, umí žít. Ale zpátky k punčocháčům!

Nejlepší místo, které může mladý člověk v Pešti navštívit, je bezesporu židovská čtvrť. Nejen kvůli atmosféře tohoto místa a bezpočtu památek. Je to hlavně místo, kde uličky doslova přetékají restauracemi a bistry, kde můžete ochutnat dokonalý streetfood, a také proslulými ruin bary - hospodami s kulturním přesahem, vybudovanými ve starých opuštěných budovách určených k demolici, do nichž místní navezli starý nábytek, a dali jim nový život. A v neposlední řadě je místem, kde můžete narazit na spoustu milých krámků nabízejících originální design. Až budete v ulici Dob, nakoukněte do roztomilého obchůdku Virivee, tak, jako jsme to udělali my!

Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější kousky, které si můžete prohlédnout níže. Proč jsme si je zamilovali na první pohled?

1) Baví nás jejich úžasný design. Barvičky!

2) Ruční výroba a kvalitní zpracování. Tomu fandíme.

3) Superpříjemný materiál. Pohodlíčko nade vše!

4) A v neposlední řadě rádi podporujeme drobné výrobce s kvalitním produktem. Víme, že to dělají dobře a s láskou. Jako my.  

Nakoupili jsme pro vás zatím 3 modely punčocháčů. V případě zájmu budeme nabídku samozřejmě rozšiřovat:

Související produkty